Чистоводiвський НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
прапор Чистоводiвський  прапор харьк областi

Інформація про заклад

Рік заснування  1962 рік
 Директор НВК Зеленюк Нпаадія Дмитрівна, освіта вища, за фахом викладач трудового навчання, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 01.09.2018 року.
Контингент учнів У 2019/2020 н.р. навчається 61 учнів, з них учнів 2-4 класів – 20 чол., 5-9 класів – 33 учнів, 10-11 класів – 8 учнів.
Випускників 9 класу – 5 учнів. Випускників 11 класу -8 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю 0 учнів, срібною 0 учнів.
Мова навчання Українська
Профільне навчання Навчально-виховний процес в 11 класі здійснюється за універсальним профілем, в 10 класі за філологічним профілем навчання.
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 13 педагогів, з них 13 чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 4 чол., І кваліфікаційну категорію – 4 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 4 чол., категорію «спеціаліст» – 1 чол.
Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (27 учнів) забезпечено учнів початкових класів та 7 дітей пільгових категорій. За рахунок батьківської плати харчується 33 учнів.
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення фахової майстерності щодо впровадження  інноваційних технологій у навчальному процесі в у мовах впровадження Державних стандартів початкової, базової  та повної загальної середньої освіти».
Гурткова робота В НВК працює 1 гурток: “Футбол” (керівник Іщенко В.В.).
Підвіз учнів та вчителів Підвіз здійснюється шкільним автобусом.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 11 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (11 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, 1 майстерня, їдальня. В дошкільному підрозділі: ігрова кімната, спальня, їдальня, кімната для занять, побутові кімнати.

Бібліотечний фонд налічує 7005 тис. примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців Щорічно учні закладу приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

• 2018/2019 н.р.:

Учениця 8 класу, зайняла ІІІ місце у  обласному етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з української мови.

Учениця 8 класу, зайняла ІІІ місце у  районному етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з української мови.

Учениця 8 класу, зайняла ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з трудового навчання

Учениця 8 класу, зайняла ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з  біології

•  2017/2018 н.р.

ü Учениця  9 класу, зайняла ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з хімії.

ü Учениця 7 класу, зайняла ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з математики.

ü  Учениця 7 класу, зайняла ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з української мови.

ü  Учениця 11 класу, зайняла ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з трудового навчання

ü  Учениця 11 класу, зайняла ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з екології.

ü  Учениця 11 класу, зайняла ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з економіки.

ü  Учениця 8 класу, зайняла ІІ місце в районному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Наші здобутки в інших творчих конкурсах:

Наші вихованці беруть активну участь у Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі «Левеня», математичному конкурсі “Кенгуру”. Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок», Всеукраїнознавчій грі «Соняшник» , Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower»

Наші здобутки в спортивних змаганнях:

• 2018/2019 н.р.
    В районних змаганнях з легкої атлетики старша вікова група зайняла ІІІ місце.
    У змаганнях з настільного тенісу команда Чистоводівського НВК посіла ІІ місце.
    У районному етапі змагань з волейболу серед команд юнаків команда зайняла І місце
    У районному етапі змагань з волейболу серед команд дівчат команда виборола ІІІ місце.
    У районному етапі змагань з баскетболу серед команд юнаків команда зайняла І місце середня група, ІІ місце старша.
    У районному етапі змагань з баскетболу серед команд дівчат команда виборола ІІІ місце середня група, І місце старша.
    Команда НВК приймала участь в ІІ (обласному) етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат (IV місце) та в змаганнях ІІ (зонального етапу) з волейболу серед команд юнаків середнього шкільного віку (середня вікова група ІІ місце).
  • 2017/2018 н.р.

Завдяки наполегливій праці вчителя фізичної культури Іщенка В.В.  в районній спартакіаді „Спорт протягом життя” учні закладу зайняли загальне ІІ місце.

Середня  вікова група зайняла ІІ місце  у районних змаганнях з легкої атлетики, старша  вікова група – І місце

Збірна команда з футболу виборола ІІІ місце  в районних змаганнях та  нагороджена грамотою ІРДА.

Середня вікова група зайняла І місце в районних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства.

В районних змаганнях з настільного тенісу, команда посіла ІІ місце.

В районному  етапі Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків закладів освіти  (Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3) Ізюмського району наші хлопці (старша група) зайняли ІІ місце.

В районному  етапі Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд дівчат закладів освіти  (Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3) Ізюмського району наші спортсменки (старша група) зайняли ІІІ місце.

В районному етапі Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти (Шкільна волейбольна ліга України) Ізюмського району середня вікова група  посіла ІІ місце, старша вікова групі – ІІІ місце.

В районному етапі Чемпіонату України з волейболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти (Шкільна волейбольна ліга України) Ізюмського району  команда посіла ІІ місце.

Команда Чистоводівського НВК зайняла І місце у районних змаганнях з міні-футболу (хлопці)