прапор Украiни герб Украiни
Чистоводiвський НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
прапор Чистоводiвський  прапор харьк областi

Про підготовку НВК до нового навчального року

11 серпня  2020 року здійснено огляд готовності навчальних закладів Ізюмського району до нового 2020/2021 навчального року. Чистоводівський НВК не став виключенням.
Протягом літнього періоду в НВК силами батьків та всіх працівників закладу здійснено ряд заходів, а саме: у шкільному підрозділі проведено косметичний ремонт класних кімнат, коридорів, фойє, їдальні та бібліотеки.  З метою оновлення наочного матеріалу було встановлено нові стенди. Значно покращився зовнішній вигляд приміщення шкільного підрозділу. У дошкільному підрозділі проведено косметичний ремонт груп, харчоблоку, дитячого майданчику. Проведено благоустрій прилеглих територій підрозділів, здійснено вивіз сміття, пофарбовано паркани. В підрозділах замінені фільтри на воду, встановлені баки для збору та утилізації засобів первинного захисту, наявні антисептичні засоби.
Фінансову підтримку для підготовки закладу до нового 2020/2021 навчального року було надано Чистоводівською сільською радою.
Слова вдячності за турботу, розуміння, підтримку виражаємо депутатам та голові Чистоводівської сільської ради Нерсисяну Н.С., батькам та всьому колективу НВК
Чисті та просторі підготовлені приміщення 1 вересня з нетерпінням чекають своїх учнів та вихованців.